130 дітей і їхні вчителі з Ясинуватського та Першотравневого районів Донецької області відпочивали у Великодні свята на Тернопільщині.

Одна з керівників групи Наталія Мануїлова розповіла: «… діти прибули не лише з районів Донецької області, а й із самого Донецька. Приїхали не з порожніми руками. Сім’ям, у яких перебуватимуть, діти подарують сувенірні чашки, буклети та магніти із зображенням рідного краю. Та найголовніший їхній дарунок – відкрите серце й бажання знайти тут нових друзів. Дехто приїхав на Західну Україну вперше, проте є діти, які відсвяткували у Тернополі цьогорічне Різдво. Нас і раніше тут дуже тепло зустрічали, тож не дивно, якщо хтось хоч раз тут побував, хоче повернутися сюди знову».

Гості зі сходу України проживали в сім’ях Борщівського, Заліщицького, Зборівського, Козівського, Монастириського, Теребовлянського районів і міста Чорткова, де знайомилися з великодніми родинними традиціями.

Діти взяли участь у школах писанкарства в кожному з районних центрів, побували на екскурсіях, освячували паски з сім’ями, а наступного дня завітали до торговельно-розважального центру «Подоляни» міста Тернополя, в якому грали у боулінг, катались на ковзанах, зустрілися з головою облдержадміністрації Степаном Барною та генеральним директором ТРЦ «Подоляни» Михайлом Ібрагімовим.

«Ми дуже раді вітати вас на Тернопільщині, – зазначив Степан Барна. – У нас чудові традиції, щедрі та гостинні люди. Сподіваюся, тут ви відпочинете і духовно, і фізично. А ці свята запам`ятаються надовго!» Очільник краю вручив дітям подарунки. На знак вдячності вони також вручили подарунок Степану Барні. Потім діти взяли участь у Великодніх гаївках, а також прогулялись Тернополем.

За інформацією управління освіти і науки Тернопільської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *