У рамках реалізації угоди між урядом України і урядом Грецької Республіки про співробітництво в галузі культури, освіти, і науки від 11.11.1996 р. та відповідної Програми співробітництва від 17.04.2002 р. Міністерство культури, освіти і релігій Греції ухвалило рішення щодо надання в 2016 році для України однієї стипендії для участі в літньому семінарі з вивчення грецької мови та культури.

Стипендія покриває видатки на навчання, харчування, проживання та культурну програму учасників семінару, окрім видатків на проїзд до Греції та в зворотному напрямку, вони покриваються за рахунок учасників.

Кандидати на отримання стипендії мають подати такі документи:

  • заповнену анкету за формою Міносвіти, досліджень і релігій Греції та 1 кольорову фотографію (паспортного формату) до неї;
  • ксерокопію паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
  • завірену копію свідоцтва про знання новогрецької або англійської мови;
    завірені копії документів про освіту;
  • автобіографію;
  • офіційну медичну довідку з державної медичної установи (за формою для виїзду за кордон), про те, що кандидат не є носієм інфекційних захворювань;
    мотиваційний лист.

Усі наведені документи мають бути подані в двох копіях з офіційними перекладами новогрецькою або англійською чи французькою мовами.

У конкурсі мають право брати участь громадяни України (студенти, аспіранти, викладачі), народжені після 01.01.1974 р.

Останній термін подачі документів – 25 травня 2016 року.

Документи треба надіслати в паперовому та електронному вигляді. Скановані варіанти документів просимо надіслати на електронну адресу ukrainemon@gmail.com, зазначивши в темі листа «Стипендія Греції 2016».

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Міністерство освіти і науки України

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *