У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» стартують безкоштовні відкриті дистанційні курси з профорієнтації для абітурієнтів та їхніх батьків.

Реєстрація вже розпочата на сайті дистанційних курсів.

Мета курсів – допомогти абітурієнтам визначитися з напрямом подальшого навчання, сформувати уявлення про особливості майбутньої спеціальності, щоб свідомо підійти до питання вибору своєї професії.

На першому етапі пропонується 15 дистанційних курсів, які вивчатимуть протягом 4–5 тижнів. Так, проходження одного курсу займатиме лише 2–4 години на тиждень.

Кожен курс складається з презентацій, відео та текстових матеріалів, а також форуму та вебінарів, на яких абітурієнти матимуть можливість обговорити різні питання. Крім цього, передбачене виконання домашніх дослідів і завдань, проходження тестів.

Для роботи на сайті дистанційних курсів необхідні лише навички роботи з браузером, наявність доступу до інтернету, а для участі у вебінарах — навушники. Слід відзначити, що курси можна проходити, користуючись як комп’ютером, так і мобільними пристроями (телефонами, планшетами), адже сайт є адаптованим до гаджетів.

Особливістю дистанційних курсів НТУ «ХПІ» є те, що роботу з кожної теми супроводжує тьютор, якому можна ставити запитання. Він відстежуватиме роботу школяра та виставлятиме оцінки. За краще виконання завдань будуть надаватися бейджі (значки).

Школярі які виконають програму дистанційного курсу, отримають сертифікати НТУ «ХПІ».

За інформацією НТУ «ХПІ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *