Напередодні 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні й з нагоди Дня пам’яті та примирення керівництво, науково-педагогічний склад, співробітники і студенти Житомирського національного агроекологічного університету вшанували своїх загиблих у 1941–1945 рр. колег.

До меморіалу пам’яті загиблих студентів і викладачів ЖНАЕУ, який було споруджено ще у 1970 році, квіти покладали ректор агроуніверситету Олег Скидан, проректор із наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор із навчальної роботи Юзеф Цаль-Цалко, проректор із питань економічного розвитку та безпеки Юрій Дем’яненко, проректор із науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, декани факультетів, викладачі, голови профкомів та інші.

«Війна покликала наших студентів зі стін навчального закладу на фронт. Вони пішли обороняти свою країну і робили це до останнього подиху, до перемоги, – відзначив ректор ЖНАЕУ Одег Скидан. – Це насправді гідний вчинок, за який шана і повага кожному. Україна у Другій світовій війні зазнала великих втрат. Довгі роки ми жили в мирі та спокої, але вже два роки на сході країни доводиться воювати нащадкам тих відважних і славетних вояків Другої світової. Серед учасників АТО – героїв України, – багато випускників Житомирського національного агроекологічного університету різних років. Двоє з них – десантник 90-го батальйону Дмитро Ільницький і десантник 95-ї бригади Олександр Книш, – загинули. Вічна пам’ять цим хлопцям і усім тим, хто загинув на війні у 1941–1945 рр., в Афганістані та в зоні АТО».

Квіти до могили Дмитра Ільницького, що на території Смолянського військового кладовища, представники ЖНАЕУ покладали під час мітингу-реквієму. Проректор Іван Мартинчук висловив свої співчуття та підтримку родині загиблого бійця.

Також квіти поклали і до могил земляків, загиблих у Другій світовій війні. Агроуніверситет на цьому кладовищі доглядає 10 могил.

Прес-служба Житомирського національного
агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *