Нові подробиці про життя на Марсі - 07 30 mars rover curiosity science full 600Користувачі відомої соціальної мережі Тwitter, як з’ясувалося, цікавляться не тільки політикою і життям зірок шоу-бізнесу. Нове захоплення “твіттерян” – життя на Марсі. На мікроблог @MarsCuriosity (twitter.com/MarsCuriosity), який ведеться від імені марсоходу Curiosity (Кьюріосіті), підписалися більше мільйона користувачів. На момент написання новини кількість читачів перевищила мільйон і 17 тисяч аккаунтів.

У твіттері співробітники NASA публікують новини, пов’язані з марсоходом, звітують про роботу його систем і викладають фотографії, отримані з Марса. Всього за час існування аккаунта в ньому було опубліковано більше 1 200 повідомлень.

“Кьюріосіті” сів на Марс 6 серпня 2012 року. За цей день, наголошується на сайті сервісу статистики TwitterCounter, число підписувачів мікроблога марсохода зросло на 500 тисяч: з 192 тисяч до 704 тисяч користувачів.

Твіт про успішну посадку на Марс ретвітнули більше 70 тисяч разів, а записи з першими фотографіями з Червоної планети набирали по кілька десятків тисяч репостів.

Для порівняння, на мікроблог Барака Обами підписані 18 мільйонів користувачів, а на твіттер російського прем’єра Дмитра Медведєва – майже мільйон і 400 тисяч. Мільйон підписувачів Медведєв набрав за півтора роки.

За матеріалами Lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *