Три дні в Сєвєродонецьку Луганської області тривав семінар із вирішення конфліктних ситуацій і висвітлення їх у засобах масової інформації. Участь у ньому взяли працівники ЗМІ, педагоги, студенти, молоді волонтери громадських організацій області.

Академія української преси, що разом із партнерами організувала цей семінар, подбала про те, щоб на ньому були розглянуті найактуальніші типові ситуації, що виникають у суспільстві, повсякденному житті. Досвідчені, вмілі тренери, кандидати наук, завідувачі кафедр Олена Тараненко з Донецького університету (Вінниця) та Сергій Штурхецький з Острозької академії не тільки дали слухачам  системні знання, а й на практичних заняттях, у вправах навчили їх способів запобігання конфліктам, їх аналізу, а також, так би мовити,  вгамуванню пристрастей із допомогою мас-медіа.

Викладачі Лисичанського ліцею “Гарант” (де, до речі, виходить і своя цікава газета), їхні колеги, отримавши сертифікати щодо проходження такого навчання, відзначили його високий, сучасний рівень і наголосили, що активно вестимуть відповідну роботу у своїх колективах. А це особливо важливо для такого конфліктного регіону.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *