Ректор Житомирського національного агроекологічного університету у складі делегації від України нещодавно відвідав Міжнародний агрофорум  Mare Balticum – «Екологічно «розумне» сільське господарство», що проходив у місті  Тарту (Естонія) на базі Естонського університету природничих наук.

Мета форуму – об’єднання зусиль міністрів сільського господарства, працівників сільськогосподарських університетів, виробників і торговців сільськогосподарської продукції, лідерів регіону Балтійського моря, Китаю, України, Грузії, Вірменії, Азербайджану та Казахстану для розвитку спільної співпраці.

Учасниками цього заходу стали  фахівці та науковці з понад 15 країн світу: представники Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, Європейської комісії, Світової організації торгівлі, заступники міністрів та представники міністерств сільського господарства Білорусі, Молдови, Фінляндії, Латвії, Естонії, Грузії, Угорщини, Вірменії, Франції та інших країн.

На IV International Agroforum Mare Balticum 2016 – Environmentally Smart Agriculture обговорювали проблеми продовольчої безпеки, зміни клімату, розвитку органічного сільського господарства, ефективного використання ресурсів в екологічно розумному сільському господарстві.

За результатами роботи в рамках форуму Житомирський національний агроекологічний університет уклав угоду про співпрацю з Естонським університетом природничих наук щодо реалізації спільних проектів в освітній і науковій сферах. Також було досягнуто домовленості щодо співпраці з Державним аграрним університетом Вірменії.

Нагадаємо, що нині в ЖНАЕУ спільна робота проводиться з науковцями 54-х університетів, фондів і науково-дослідних установ із 19-ти країн: Швейцарія, Норвегія, Болгарія, Франція, Ізраїль, Італія, Грузія, Німеччина, Литва, Латвія, Польща, Японія, Узбекистан, Білорусь та інші.

Прес-служба Житомирського національного
агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *