10 травня 2016 року відбулася зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

У зустрічі також взяли участь перший заступник міністра Інна Совсун, експерт політико-економічних програм Посольства Канади в Україні Інна Царькова.

Лілія Гриневич подякувала канадській стороні за багаторічну співпрацю та підтримку, яку надає уряд Канади Україні в галузі освіти і науки, зокрема в підтримці реформ.

Міністр наголосила на актуальності тих проектів, що сьогодні втілюються та заплановані в сфері вищої та професійно-технічної освіти. Лілія Гриневич акцентувала на важливості реформи середньої освіти та роботи над законопроектом «Про освіту». Одним із найважливіших завдань для МОН є оновлення змісту середньої освіти, розробка нових програм, запровадження компетентнісного підходу та підвищення кваліфікації вчителів.

Міністр освіти і науки та Посол Канади в Україні обговорили питання розвитку української школи за кордоном. Сторони домовилися щодо обміну досвідом у розробці підручників, зокрема підручників української мови як іноземної, про розширення співпраці українських і канадських вчителів з адаптації навчальних програм.

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *