Вартість навчання у Великій Британії стрімко зростає -Середня вартість навчання в університеті у Великій Британії перевищила 50 тисяч фунтів (близько 80 тисяч доларів). Такі дані містяться в результатах дослідження, проведеного на замовлення страхової компанії.

Курс навчання в британських університетах триває три роки. У дослідженні враховувалися такі статті витрат, як плата за навчання, вартість аренди житла і витрати на різні види соціальної активності, у тому числі на відвідання пивних-пабів, що вважається тут невід’ємною частиною студентського способу життя. Його автори поставили за мету встановити, яку середню суму потрібно витратити на отримання вищої освіти британським студентам, які почнуть навчання в університетах восени.

За три роки нинішні абітурієнти в середньому заплатять за навчання 26 тисяч фунтів, витратять на житло 12,5 тисяч фунтів і на розваги – 4 тисячі фунтів. З врахуванням інших статей витрат, наприклад, придбання підручників, середня вартість отримання вищої освіти у Великій Британії складе більше 53 тисяч фунтів (83 тисячі доларів).

Найдорожче навчання в університеті обійдеться в Лондоні, за три роки в одному з місцевих університетів студентам доведеться викласти, в середньому, 65 тисяч фунтів (близько 100 тисяч доларів). Такий високий показник пояснюється не лише високою платою за навчання, але і великими витратами на аренду житла в столиці.

За матеріалами osvita.org.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *