На початку травня у Вишневому відбувся ХХІІ Міжнародний турнір із дзюдо серед юнаків і дівчат віком від 8 до 12 років. Читайте також: 21-річна студентка ВНТУ виборола “бронзу “на чемпіонаті світу Змагання проводили під патронатом Міністерства молоді та спорту України, Федерації дзюдо України та за сприяння місцевої влади. Турнір зібрав дзюдоїстів не лише з 11 областей України, а й із Білорусі, Грузії та Молдови. Загалом у Вишневому мали змогу показати свою майстерність 340 юніорів. Читайте також: «Олімпійське лелеченя» визначило переможців на Луганщині Привітали учасників змагань почесні гості, зокрема заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, представник Посольства Франції в Україні пан Сільвен Ріголле та інші гості. Турнір пройшов на високому рівні, бої тривали майже весь змагальний день 7 травня і принесли багато позитивних вражень як учасникам, так і вболівальникам. Переможці отримали цінні подарунки та ексклюзивні медалі, виготовлені спеціально для цих змагань. Наступного дня юні дзюдоїсти провели спільне тренування, де мали змогу обмінятися досвідом зі спортсменами з Грузії та Молдови. Гарним подарунком після нелегких випробувань для дітей стала корабельна прогулянка Дніпром.   Інформує прес-служба Мінмолодьспорту