Закінчився черговий сезон у клубі знавців, що діє у Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої та юнацької творчості відділу освіти міськради (Луганська область).  Цьогорічний міський чемпіонат був п’ятим. В інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» за кубок «Бронзова сова» клубу та благодійного фонду «Заради майбутнього» змагалися 560 учнів шкіл нашого міста та десятки  батьків.

У фінальній грі вперше взяла  участь команда знавців, до якої входили директори шкіл міста. До неї долучилася команда громадської організації “Кризовий медіацентр «Сіверський Донець», у складі якої теж були педагоги.

Журі, яким керувала головний спеціаліст відділу освіти Наталія Гаввіна, відзначило і високі знання, і азарт, і згуртованість, і швидкість прийняття рішень гравців. А, за словами ведучої Анастасії Копилової, директори шкіл зізналися, що змагатися з дітьми було складно, але дуже цікаво.

Кубок у напруженій боротьбі виборола команда СЗШ № 18. Вона, хоч і на один бал, проте все-таки випередила команду свого директора Наталії Фоменко.

Учасникам чемпіонату подарували своє мистецтво музиканти та співаки гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, серед яких і переможниця всеукраїнських і міжнародних вокальних конкурсів Ліза Будіцька. Після заходу було запропоновано провести регіональний чемпіонат «Що? Де? Коли?”.

Семен Перцовський, журналіст  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *