Такий заклад з’явився у Голосіївському районі столиці в рамках програми співпраці Національної поліції України з вищими навчальними закладами.

На території студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки його ректора Леоніда Губерського та керівництва Національної поліції виділили приміщення для розташування дільничного працівника поліції. Відсьогодні пункт став робочим місцем лейтенанта поліції Максима Палія.

Сам Максим не приховує емоцій, адже розуміє: відтепер він надаватиме професійну юридичну допомогу понад 10 000 студентам, які проживають у 18 гуртожитках ВНЗ. Максим добре володіє англійською, тож мовний бар’єр не стане перепоною між ним та іноземними студентами.

Червону стрічку перерізали двоє почесних гостей – ректор університету Леонід Губерський та радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

У своєму виступі Зорян Шкіряк відзначив, що між поліцейськими та молоддю має бути тісна взаємодія, адже кожен студент повинен розуміти: звернувшись до правоохоронця, він отримає фахову допомогу.

Леонід Губерський висловив сподівання, що таким чином студенти почуватимуться в безпеці, а також долучаться до забезпечення правопорядку на території студмістечка.

На завершення начальник Голосіївського управління поліції Денис Ярославський зазначив, що поліція вживатиме всіх превентивних заходів для покращення криміногенної ситуації в районі.

Інформує прес-служба ГУНП у місті Києві npu.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *