Спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у Кубку України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, що проходив у Дніпропетровську. Учасниками змагань стали 400 спортсменів, із них 224 дорослі та 176 юніорів. 24 команди представляли 22 області України.

Студенти факультету фізичного виховання УДПУ Наталія Мельник, Богдан Щербак, Назар Щербак, Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Ярослав Фриюк, Владислав Карнаух, Микола Чаплоуцький успішно виступили у складі збірної команди Черкаської області.

За результатами змагань Юлія Юрійчук здобула золоту нагороду та малий кубок олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської в заїзді байдарок-одиночок на дистанції 500 м. Також Юлія стала срібним призером на дистанції 200 метрів у заїзді байдарок-одиночок та на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок-двійок.

Золоті нагороди отримали  Владислав Мегесь і Ярослав Фриюк на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-четвірок;
Владислав Мегесь на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-одиночок;
Наталія Мельник на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-двійок.

Бронзу здобув Олександр Гарань на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-одиночок.

Команда Черкаської області посіла восьме загальнокомандне місце серед 24 команд України.