Упродовж минулого тижня в Запорізькому національному університеті відбувалися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Студенти та викладачі вишу зустрілися з учасниками АТО, провели урок мужності для запорізьких школярів, позмагалися в кросі, зіграли в баскетбол, долучилися до велопробігу. Окрім того, представники Запорізького національного університету відвідали 12 ветеранів вишу та взяли участь у телемарафоні «Пам’ять», для якого зібрали понад 16 тисяч гривень.

Так, студенти юридичного та економічного факультетів зустрілися з учасником бойових дій у зоні АТО, військовим 37-го окремого мотопіхотного батальйону, випускником юридичного факультету ЗНУ Олегом Коломойцем. Військовий розповів студентам про свої фронтові будні, про розгортання бойових дій на Донбасі, становище української армії, своїх воєнних побратимів.

А от першокурсники філологічного факультету Запорізького національного університету завітали в гості до учнів 1-Б класу Запорізької загальноосвітньої школи № 97, де провели урок мужності.

Окрім того, до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги організували низку спортивних заходів. У Запорізькому національному університеті відбувся Відкритий кубок із баскетболу, у якому взяли участь студенти 4 вишів: ЗНУ, Національної металургійної академії України (м. Дніпропетровськ), Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету (м. Чернівці) та Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького (м. Мелітополь). Студенти та викладачі також долучилися до міської велоестафети «Єдність в ім’я Перемоги», а представники всіх факультетів пробігли пам’ятний крос.

Не забули в Запорізькому національному університеті і про ветеранів вишу. До кожного з них представники вишу завітали в гості, вручивши вітальні листівки, матеріальну допомогу від колективу університету, та, звісно, присвятили чимало часу простому спілкуванню, щемливим спогадам і роздумам про події минулого та їх проекції на сучасність.

Понад 16 тисяч гривень вдалося зібрати співробітникам ЗНУ і під час телемарафону «Пам’ять», метою якого є вшанування подвигу ветеранів, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни. Зібрані кошти будуть використані для надання адресної матеріальної та фінансової допомоги ветеранам і дітям війни, учасникам АТО та членам сімей загиблих.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *