На веслувальному каналі в Дніпропетровську з 3 по 7 травня відбулися змагання за кубок України з веслування на байдарках і каное. У цих змаганнях брали участь найсильніші веслувальники країни, адже це був перший етап відбору до олімпійської збірної команди України. Представляли Хмельницьку область і кращі спортсмени Хмельницького національного університету: Алтухов Павло, Грищун Інна, Козлов Богдан,  Грицак Ілля, Черкас Микола.

Найвдаліше виступили наші лідери збірної команди України. У перший день змагань у каное-одиночці на олімпійській дистанції 1000 м впевнено переміг Алтухов Павло, а на дистанції 200 м він здобув бронзову нагороду. Згодом відбувся цікавий заїзд каное-двійок на дистанції 1000 метрів: у протистоянні зустрілись чемпіони Європи, бронзові призери чемпіонату світу Янчук Дмитро і Міщук Тарас та екіпаж Волинської області у складі Вандюка Юрія і Рибачка Андрія, які на чемпіонаті світу вибороли Олімпійську ліцензію для збірної України. Наш вихованець, випускник гуманітарно-педагогічного факультету, Янчук Дмитро в принциповій боротьбі за чемпіонство, продемонструвавши високі морально-вольові якості та жагу до перемоги, переміг своїх опонентів.

Крок до олімпійської Бразилії зробила Інна Грищун, яка перемогла спочатку в байдарці-двійці, а згодом і в четвірці на олімпійських дистанціях 500 м і поповнила свою колекцію ще й срібною нагородою у двійці на 200 м.

Вдало виступив і наш юніор Козлов Богдан – студент факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем. У каное-двійці на дистанціях 200, 500 і 1000 метрів він впевнено переміг своїх супротивників та у каное-четвірці посів друге місце на дистанції 1000 метрів.
Успішним також був виступ студента факультету інженерної механіки Черкаса Миколи, який у байдарці-четвірці на 1000 метрів фінішував із п’ятим результатом.

Загалом на кубку України наші спортсмени-веслувальники вибороли сім золотих, дві срібні та дві бронзові нагороди. Надалі наші студенти з 20 по 29 травня виступатимуть на І і ІІ етапах Кубка світу в м. Дуйзбургу (Німеччина) і м. Рачіце (Чехія) для кінцевого відбору до олімпійської команди України. Тож побажаймо нашим веслувальникам успіхів у змаганнях і «легкої води».

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю ХНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *