12 травня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась нарада-семінар щодо позитивної практики впровадження переходу на навчальне навантаження 600 годин для науково-педагогічних працівників. У заході взяли участь перший заступник міністра Інна Совсун, директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, а також представники науково-педагогічної спільноти вищих навчальних закладів.

Інна Совсун зазначила, що метою наради є обговорення можливих методів і підходів, які вищі навчальні заклади зможуть використати для ефективного зменшення навчального навантаження для науково-педагогічних працівників. «Результатом такої практики має стати підвищення якості роботи викладачів, а також підвищення рівня якості освіти в українських вищих навчальних закладах, спрощення кар’єри для викладачів», – повідомила перший заступник міністра.

Як наголосила Інна Совсун, зменшення навчальних годин для викладачів у ВНЗ дасть змогу створити більш комфортні умови роботи для науково-педагогічних працівників, вивільнити їм час для наукової роботи, підготовки до занять.

Під час семінару представники українських вищих навчальних закладів мали можливість обмінятись досвідом щодо впровадження норми зі зменшення навчального навантаження для викладачів до 600 годин, обговорити методи та стратегії її імплементації.

Інформує прес-служба МОНУ

Один коментар до “Зменшення навчальних годин для викладачів у ВНЗ підвищить якість освіти, – Інна Совсун”
  1. Години порізали – і це не є позитив, хотілося б більше пояснити студенту, зробивши більше лабораторок… і відкинули на самостійну роботу. За приймання та перевірку викладачі тепер нічого не отримують!! В навантаженні на наступний 2016-2017 н.р. відсутні години на контрольні чи приймання модулів!!! Тобто ми безкоштовно перевіряємо контрольні чи тести приймаємо, чи реферати… нас просто не поважають і все..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *