Одним із найважливіших чинників формування і розвитку особистості дитини є навколишнє середовище. Педагоги дошкільного навчального закладу № 7  міста Снігурівки Миколаївської області створили таке середовище, у якому дитина живе, займається, відпочиває й успішно розвивається.

Працівники дитсадка натхненно та щиро займаються з малюками, адже розуміють, що враження дошкільного дитинства закарбовуються в пам’яті на все життя і визначають подальший розвиток дитини. В емоційному сприйнятті дитинства зароджуються паростки майбутньої творчої особистості. Побачене вперше, відчуте, як чудо, породжує тисячі запитань, на які дитина негайно потребує відповіді. І разом із відповіддю ми, дорослі,  даруємо їй нашу естетичну оцінку – еталон сприймання світу.

Створення в дошкільному навчальному закладі повноцінного розвивального середовища та забезпечення відповідної позиції вихователя в організації діяльності дітей – провідний засіб реалізації завдань дошкільної освіти. Постійно впливаючи на дитину через органи чуття, таке середовище без слів і повчань формує уявлення про красу, смак, ціннісні орієнтації. Воно постійно і безпосередньо впливає на дітей, на їхні емоції, настрій, життєдіяльність.

  Ірина Івахів, вихователь ДНЗ № 7,
м. Снігурівка Миколаївської області

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *