На базі Вищого професійного училища ім. А.О.Чепіги відбувся семінар з питання запровадження навчання водіїв мототранспортних засобів (категорії «А1», «А», «В1») та автотранспортних засобів (категорії «В», «ВЕ», «С1», «С1Е», «С», «СЕ», «Д1», «Д1Е», «Д», «ДЕ») за новими державними стандартами професійно-технічної освіти.

Семінар відбувся за участю представника Департаменту професійно-технічної освіти Віталія Сулими, директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Марії Головач, старшого інспектора управління ДАІ УМВС України в Полтавській області Юлії Токар, директорів професійно-технічних навчальних закладів області та закладів І-го атестаційного рівня, які здійснюють підготовку водіїв.

Учасники семінару обговорили актуальні питання підготовки водіїв за новими державними стандартами. Нові державні стандарти впроваджуються у професійно-технічних навчальних закладах незалежно від форм власності та підпорядкування, підприємствах, установах, організаціях, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з 1 вересня 2012 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу