19 травня о 12:00 на території НТУ «ХПІ» факультет комп’ютерних інформаційних технологій проведе флешмоб до Дня вишиванки. На території університету біля 14-поверхового корпусу У1 майже  400 студентів факультету КІТ піднімуть над головами аркуші паперу білого, червоного та чорного кольорів, щоб утворити рапорт – фрагмент орнаменту.

1Радісну атмосферу на заході формуватимуть творчі колективи Палацу Студентів НТУ «ХПІ» та учасники розважальних конкурсів.

Факультет КІТ є одним із найбільших у НТУ «ХПІ», він готує бакалаврів і магістрів за такими спеціалізаціями, як комп’ютерні системи та мережі, системне програмування, спеціалізовані комп’ютерні системи, системи штучного інтелекту, консолідована інформація, телекомунікаційні системи та мережі, мультимедійні інформаційні технології і системи. Тож у День вишиванки організатори флешмобу мають на меті продемонструвати, що виховання свідомого соціально активного покоління професіоналів у сфері ІТ – одне з найважливіших завдань навчального закладу.

Тож НТУ «ХПІ» запрошує гостей на свято – будуть конкурси з призами та концерт.

Інформація НТУ «ХПІ»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *