Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права відсвяткували День  матері. В  Україні  День  матері – це  потрійне  свято: Свято  Божої  Матері, свято  Матері-України, свято  Матері, яка  народила  і  виростила  нас. Нещодавно в коледжі відбувся святковий концерт до Дня матері, в якому взяли участь студенти та працівники закладу.

Мама, ненька, матуся, матінка! Скільки синонімів можна дібрати до цього слова, а сенс один – найрідніша людина! Скільки ж ніжності та тепла за цими простими літерами, скільки ж значення у ньому! Саме вона вірить у нас більше, ніж ми самі, саме вона готова пожертвувати собою заради нашого блага. Кожному з нас його матуся – найкраща та найрідніша. Всі ми – діти наших матерів, і для них ми завжди залишатимемось малими та беззахисними. Це ж так чудово знати, що у світі є людина, для якої ти – все і навіть більше.

_DSC8540

Концерт організували заступник директора з виховної роботи Ігор Бішко та керівники художньої самодіяльності й вокального гуртка коледжу Роман Баховський і Роман Голиш. Зі вступним словом шани до матерів звернулася директор коледжу Наталя Зубко. Ведучими свята були Вікторія Курпіта та Зоряна Стецина, допомагали їм у цьому Михайло Бакус та Євген Яхно.

Студенти виконували пісні про матір, зокрема: “Материнська любов”, “Степом, степом” – Дарина Бобко, “Мамина хатина”, “Мамина калина”, “Рідна земля” – Віра Демська, “Я до тебе моя мамо” – Наталя Тимочко, “Мальви” – Мар’яна Мисак та інші.

Читайте також: На Луганщині розпочали заходи до ювілею Івана Франка 

Тож, Мамо! Хай буде світлим кожен твій день. Кожна хвилина. Бо ти не тільки нас породила, а своєю безмежною любов’ю навчила нас бути відданими, працелюбними,   добрими, милосердними. І не зникне благородство, людяність, поки на світі є матері. Кланяємося  вам, Матері роду людського. Зичимо щасливих, довгих  літ життя і бажаємо многая літа!

Михайло Голубка, викладач
Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *