У суботу, 14 травня, в центральному парку культури і відпочинку Чернігова підрозділи Управління ДСНС у Чернігівській області візьмуть участь у профорієнтаційному інтерактивному дитячому заході під назвою «Місто професій».

Метою цього заходу є ознайомлення підростаючого покоління з різними професіями, адже їхній вибір – дуже важливий крок у житті кожної людини, яка завжди прагне займатись справою за покликанням.

Під час заходу співробітники оперативно-рятувальної служби нададуть дітям можливість спробувати себе в ролі пожежника, рятувальника, піротехніка, водолаза, фахівця радіаційного та хімічно-біологічного захисту, психолога, кінолога, викладача навчально-методичного центру.

Діти матимуть можливість не лише побачити майстер-класи фахівців Держслужби з надзвичайних ситуацій, а й влаштуватись до них на роботу, тобто спробувати за допомогою пожежного ствола влучити струменем води у ціль, вогнегасником загасити справжнє полум’я, попрацювати зі спецінструментом, приміряти каски, бронежилети, захисні костюми, бойовий одяг, попрацювати з міношукачем, посидіти за кермом оперативно-рятувальної техніки.

Крім того, з дітьми проводитимуть конкурси малюнків та пізнавальні бесіди на тематику безпеки життєдіяльності.

Захід розпочнеться о 12:00.

Повідомляє Держслужба України з надзвичайних ситуацій

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до ““Місто професій” стартує завтра в Чернігові”
  1. Била сегодня в “Місті професій”. Столько воспоминаний не могу и паспорт остался и валюта. Очень понравилось на все деньги купила 4 мороженого, воду и круасан. Только минус что в етот день дождь пошол….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *