Нещодавно під час конференції TechCrunch Disrupt у Брукліні (США) 14-річний школяр Тейлор Розенталь презентував свою ідею для стартапу – торговий автомат RecMed із продажу засобів надання первинної допомоги, який він розробив у 2015 році, повідомляє Гордон, посилаючись на CNN Money.

За ідею школяр отримав  100 тисяч доларів приватних інвестицій і відхилив пропозицію про продаж свого проекту за $ 30 мільйонів. Ідея стартапу виникла під час проектної роботи в Школі молодих підприємців. Тейлор грає в шкільній бейсбольній команді, він зазначив, що, коли виникають невеликі травми під час бейсбольного турніру, завжди була проблемою знайти пластир. Так і виник задум виправити це.

Спершу бізнесмен хотів встановити аптечні кіоски в місцях проведення матчів, але підрахував, що заробітна плата продавцям за роботу протягом турніру робила проект нерентабельним, потім виникла ідея створення торгового апарата.

160505105553-taylor-rosenthal-recmed-still-780x439

За допомогою батьків, які працюють у медичній промисловості, Розенталь розробив і створив прототип апарата, який пізніше був запатентований. В медавтоматі можна буде придбати засоби для надання первинної допомоги при сонячних опіках, порізах, пухирях і укусах бджіл, а також бинти, гумові рукавички, серветки з гідрокортизоном і марлеві компреси.

160505103032-taylor-rosenthal-clarinda-780x439Тейлор сподівається, що автомати працюватимуть у місцях великого скупчення дітей до осені, він уже отримав замовлення на 100 автоматів від американської мережі парків розваг Six Flags. Згідно з розрахунками початківця-бізнесмена, RecMed отримуватиме дохід від продажу автоматів у $ 5500 за штуку, а також дохід від продажу засобів первинної допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *