Все починається з дошкілля. Тому дуже приємно, що у складний для країни час дорослі думають про малечу та сприяють розширенню мережі дошкільних навчальних закладів. Нещодавно відбулося святкове відкриття дошкільного навчального закладу № 35 «Вишиванка» в мікрорайоні Пасічна Івано-Франківська.

На урочистий захід завітали голова Івано-Франківська  Руслан Марцінків, секретар міської ради Оксана Савчук, заступник міського голови Олександр Левицький, директор департаменту освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Ігор Смаль, депутати міської ради, представники будівельної компанії інвестора «Ярковиця» та багато інших шанованих людей міста.

Наша мета – забезпечити всіх малят Івано-Франківська місцями в дитячих садках, – сказав  Руслан Марцінків. – Наразі в місті відчувається дефіцит дошкільних навчальних закладів, черги ще існують. Але якщо і надалі працюватимемо над створенням відповідних умов для навчання і виховання дошкільнят, за 2-3 роки це питання вирішиться”.

vishivanka-890x395

На Дні народженні «Вишиванки» панувала прекрасна атмосфера. Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров’я співробітникам, дітям і батькам звучали впродовж всього свята!

«Кожна мама віддає в дитячий садок найдорожче – свою дитину. Щоб їй тут було затишно, щоб були створені всі умови – не гірші від домашніх, треба докласти чимало зусиль», – сказав Ігор Смаль і запевнив усіх присутніх, що новозбудований заклад буде комфортним і теплим, а малечі у садку буде цікаво і радісно. «Подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві, бо саме тут будуть виховуватись майбутні президенти, вчені і просто порядні, чесні люди». Вихованцям директор побажав здоров’я, а батькам – злагоди у родинах, любові дітей.

DSC_0014

Після виступів та урочистого розрізання стрічки отець Борис Гобер освятив заклад. У приміщенні садочка ще відчувається запах нових меблів, м’яких килимів, простирадл. Тут для малечі буде вдосталь місця, світла, забавок, а головне – уваги. Територія дошкільного закладу впорядкована. На ігрових майданчиках розміщено нові тіньові навіси.

Завдяки особистій увазі та підтримці керівників міста діти Івано-Франківська відвідуватимуть сучасний і комфортний дошкільний заклад. А батьки будуть спокійні за своїх дітей, адже вони будуть під постійним наглядом фахівців закладу.

Маємо надію, що поява подібних закладів у найближчому майбутньому стане скоріше доброю тенденцією, аніж винятком із правил і рідкісним явищем…

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки Івано-Франківської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *