Протягом трьох днів,  із 13 по 15 травня 2016 року, на стрімких пагорбах стародавнього міста Вишгорода КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»  підбивав підсумки туристсько-краєзнавчо-патріотичної роботи в навчальних закладах столиці, провівши 49-й туристсько-спортивний і 6-й краєзнавчий національно-патріотичні зльоти учнівської молоді, присвячені 25-й річниці Незалежності України.

Попри на погодні умови, майже 900 дітей і педагогів з усіх районів Києва продемонстрували високу спортивну майстерність на етапах «Водний туризм», «Техніка пішохідного  та велосипедного туризму», «Спортивне орієнтування» та набуті знання з краєзнавчих напрямів «Етнографія», «Геологічне краєзнавство» «Археологія» тощо.

Урочисто відкрила зліт директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва Олена Фіданян і побажала учасникам наснаги та натхнення в подоланні туристських перешкод та краєзнавчих завдань.

Програма  зльоту була надзвичайно насичена, а погодні умови лише гартували туристський дух. Вечорами  в туристському таборі лунали пісні – усі охочі мали змогу взяти участь у конкурсі патріотичної пісні «Ми діти твої, Україно!». Команди отримали нагороди та неймовірне задоволення від зльоту.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *