13 травня 2016 року з робочим візитом ЖДУ імені Івана Франка відвідали директор Корпусу Миру США в Україні (2002 – 2007) Діана Шмідт і головний спеціаліст Корпусу Миру США в Україні Жанна Гриценко. Мета приїзду – ознайомлення з роботою Волонтера Корпусу Миру США в Україні Роберта О’Лірі в ННІ педагогіки ЖДУ імені Івана Франка. У рамках перебування в університеті представники Корпусу Миру США в Україні безпосередньо поспілкувалися з ректором ЖДУ Петром Саухом та ознайомилися з історією, головними здобутками й матеріально-технічною базою вишу.

«Уже традиційно Житомирський державний університет імені Івана Франка розширює кордони міжнародного співробітництва з провідними установами та університетами світу. На початку 2015-2016 навчального року до ННІ педагогіки університету приїхав волонтер-американець Корпусу Миру США в Україні Роберт О’Лірі. Саме задля підвищення рівня володіння іноземною мовою студентів університету та підвищення рівня їхньої конкурентоздатності на міжнародному ринку праці адміністрація університету активно впроваджує подібні проекти. Співпраця із закордонними колегами та залучення до навчального процесу волонтерів Корпусу Миру не лише покращує рівень володіння іноземної мови, а й сприяє культурному та інформаційному обміну і поширенню знань про американське суспільство серед викладачів та студентів університету», – розповідає ректор ЖДУ Петро Саух.

Волонтер Корпусу Миру США в Україні Роберт О’Лірі перебуває в ЖДУ імені Івана Франка від початку 2015-2016 навчального року. За час перебування в українському виші та за сприяння завідувача кафедри англійської мови з методиками викладання в дошкільній та початковій освіті Інни Самойлюкевич американський волонтер започаткував роботу Клубу англійської мови для студентів і факультативний практичний курс англійської мови для викладачів та співробітників ННІ педагогіки університету. Робота Роберта О’Лірі в університеті сприяє покращенню методичного забезпечення, підвищенню майстерності викладання на кафедрі іноземних мов та обміну досвідом.

За умовами співпраці з Корпусом Миру США в Україні, до установи, яка приймає волонтерів, традиційно приїжджають представники Корпусу Миру США в Україні. Тож, ЖДУ імені Івана Франка мав честь прийняти директора Корпусу Миру США в Україні (2002 – 2007) Діану Шмідт і головного спеціаліста Корпусу Миру США в Україні Жанну Гриценко. В рамках зустрічі Діана Шмідт і Жанна Гриценко безпосередньо поспілкувалися з ректором університету Петром Саухом, завідувачем кафедри англійської мови з методиками викладання в дошкільній та початковій освіті Інною Самойлюкевич та іншими науково-педагогічними співробітниками університету. Протягом відвідування університету представники Корпусу Миру США в Україні ознайомилися з історією, головними здобутками та матеріально-технічною базою вишу. На завершення перебування директор Корпусу Миру США в Україні (2002-2007) Діана Шмідт висловила наміри про продовження й поглиблення співпраці між Корпусом Миру США в Україні та Житомирським державним університетом імені Івана Франка.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу