Гуртожиток без графіку - gurtozitokПокидати гуртожиток і повертатись будь-коли – таке право студентам дав Дмитро Табачник. Навіть якщо вони затримались до 23 – 24 години.

За словами міністра освіти і науки, пропускати студентів до їхніх кімнат зобов’язані, оскільки гуртожиток є житлом. Якщо ж виникло непорозуміння і студент не зміг потрапити всередину – міністр радить повідомити про це його відомство, чітко вказавши номер та адресу гуртожитку, у якому трапився інцидент.

«Ми вживатимемо заходів: спочатку – попереджатимемо, потім – каратимемо», – запевнив Дмитро Табачник. Утім, яким буде покарання за недотримання рекомендацій міністра – на разі не відомо.

Дотепер коменданти українських гуртожитків послуговувались типовим положенням про гуртожиток, у якому чітко вказаний регламент. Зокрема мешканцям гуртожитку дозволено перетинати прохідну з 06.00 до 24.00 години. Після опівночі вхід дозволяється винятково за письмовому дозволу проректора на підставі подання заступника декана факультету з виховної роботи або завідувача гуртожитком.

Студентам, котрі не мешкають у гуртожитку, заходити туди можна тільки у не навчальний час з 13.00 до 23.00 години в робочі дні та з 11.00 до 23.00 години у вихідні та святкові.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *