20 травня студенти, школярі та освітяни Луганської області братимуть участь у святкуванні Дня Європи. Тематичні заходи відбудуться в усіх містах і селах, а головні події – в Сєвєродонецьку, що є зараз адміністративним центром області.

Зокрема,  на площі біля  міського Палацу культури зранку пройде  «Євроквест» і видача «європаспортів». Цю програму підготували Центр сталого розвитку при Східноукраїнському національному університеті  ім. В. Даля, Програма Розвитку ООН (UNDP) та інші організації.

«Європейське містечко» запропонує вистави та ігри для дітей. Цим опікується Сєвєродонецький  Центр дитячої та юнацької творчості міського відділу освіти. Усі охочі зможуть взяти участь у конкурсах  «Вікторина», «Намалюй прапор», «Величезна розмальовка», «Колаж про країну ЄС» тощо.

Майстер-клас “Розпиши писанку орнаментами держав Євросоюзу” та пізнавальну виставку “Енергозбереження – запорука сталого розвитку європейських держав” запропонують викладачі та студенти СНУ ім. В. Даля.

Свої досягнення продемонструють громадські об’єднання “Сонечко” та “Надія”, юні вихованці яких порадують модульними оригамі. Майстерня Марківського району виставить м’які іграшки, Кремінського району –  різьблення по дереву, лозоплетіння, глиняні та інші поробки, а новоайдарівці покажуть виставу.

Активісти Євроклубу “Шлях до мрії” Сєвєродонецького Вищого професійного училища розкажуть про свою роботу. А крім того, очікується, що на свято завітають представники понад 20 міжнародних організацій, зокрема й тих, що опікуються дітьми та підлітками.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *