Діти з аутизмом уперше взяли участь у київському ЄвроМарафоні, що відбувся на НСК «Олімпійський» у неділю, 15 травня, в рамках Днів Європи в Україні.

Під час заходу особливі діти – вихованці Студії соціалізації «Дитина з майбутнім» – вивели спортсменів-лідерів на старт бігової доріжки. Діти підтримували бігунів плакатами, які самі зробили напередодні.

У дитячому забігу на 100 м уперше взяв участь 9-річний хлопчик з аутизмом – Міша. Він біг дистанцію разом з іншими дітьми.

«Ми дуже сподіваємося, що наступного року до Міші приєднаються й інші діти з особливостями», – розповідає Інна Сергієнко, мама хлопчика. «Я дуже рада, що в мого сина з’явилася така унікальна можливість взяти участь у цьому грандіозному заході і вкотре довести, що особливі діти здатні на багато що, вони заслуговують толерантного ставлення суспільства».

«Я дуже задоволений собою. У мене все вийшло. Шкода, що не прийшов першим», – поділився емоціями сам Міша.

У рамках марафону також відбувся благодійний забіг, зібрані кошти від якого будуть спрямовані на підтримку програми «Кислород.UA» щодо забезпечення інгаляторами людей, хворих на муковісцидоз, а також обладнання сенсорними розвивальними іграшками безкоштовної Студії соціалізації дітей з аутизмом «Дитина з майбутнім».

Читайте також: Надавати психосоціальну допомогу дітям, постраждалим унаслідок військового конфлікту, навчились педагоги Дніпропетровщини

Участь особливих дітей у масових заходах – важливий крок на шляху їхньої соціалізації та інтеграції в суспільство. Завдяки співпраці Фонду допомоги дітям з аутизмом із НСК «Олімпійський» діти з аутизмом уже двічі виводили на матч футболістів ФК «Динамо» (Київ).

Довідково

KYIV EURO MARATHON – захід, організований громадською організацією «Top Runners» у рамках Днів Європи в Україні, які проводить представництво ЄС в Україні. Крім українців, у події брали участь представники Великої Британії, Нігерії, Білорусі, Росії, Естонії, Німеччини.

Фонд допомоги дітям з аутизмом “Дитина з майбутнім”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *