Сьогодні, 29 травня, в стінах Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» нагороджували переможців Всеукраїнського онлайн-конкурсу з програмування і комп’ютерного моделювання «Академія розробників Samsung».

Майбутніх IT-спеціалістів привітав заступник міністра освіти і науки – керівник апарату Олексій Дніпров. Він пообіцяв усіляко сприяти розвитку технічних спеціальностей в Україні.

Започаткувати в Україні програму для молодих розробників програмного забезпечення взялася компанія Самсумг, представник якої завітав на церемонію нагородження. Віце-президент Українського центру досліджень та розробок компанії Джанг Кьонг-Хун розповів про важливість таких конкурсів для навчання та бізнесу в цілому.

Аби здобути перемогу, учасники подолали чимало випробувань: виконували завдання і онлайн, і безпосередньо у Центрі Досліджень Самсунг. За їх результатами двадцять найкращих, не лише пройдуть стажування, а й зароблять грошей. Десятьом із переможців вручили призи. Старшокурсники вірять, що такі конкурси – це чудова можливість отримати європейський досвід.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *