Танці, пісні та художні твори стали візитівкою фестивалю «Повір у себе» на Дніпропетровщині. Протягом трьох місяців таланти продемонстрували більше 2 тисяч вихованців інтернатів, дітей-сиріт, інвалідів тощо. Підсумки підбили на гала-концерті на сцені Будинку культури «Металург». Переможцям – кубки та цінні призи.

«Фестиваль «Повір у себе» має вже 25-річну історію. Сьогодні черговий гала-концерт. Серед талантів – вихованці інтернатів і навчально-реабілітаційних центрів. Тут навчаються діти з особливими потребами. Фестиваль допомагає дітям пересилити хворобу й розкритися», – зазначив начальник департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

Обласний фестиваль «Повір у себе» проходив у кілька етапів. Перший відбірковий тур тривав протягом лютого-березня в інтернатах області. У квітні на другому етапі фестивалю визначили переможців.

Найкращі номери презентували на гала-концерті. Він зібрав понад 600 дітей. Більшість із них має особливі потреби. Проте, попри свою несхожість з однолітками, юні таланти сміливо виходять на сцену.

Щороку бере участь у фестивалі Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр № 1. У ньому навчаються діти з легкою розумовою відсталістю. Цьогоріч вихованці гуртка «Веселка» представили на гала-концерт танець «Україна – рідна мати». Керівник Олена Бахтіарова каже, що готувалися сумлінно: тренувалися щодня, самі малювали ескізи концертних костюмів, власноруч виготовляли вінки.

Юля Юдіна та Ліза Бречко – з інтернату № 3. Дует «Унісон» на заключний концерт привіз танець і пісню. Дівчата пояснюють, що музично-хореографічна композиція про вічні цінності – добро й любов.

Переможцями фестивалю стали 13 художніх колективів. Їм – кубки та цінні подарунки. Головну нагороду – гран-прі ОДА – отримав Павлоградський НРЦ.

На Дніпропетровщині 33 інтернати різного типу. У них навчається 5,5 тисячі дітей.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *