Житомирська обласна рада відмовилася розглядати питання про ставлення до мовного закону. Як передає УНІАН, це питання не було внесене до порядку денного.

З пропозицією внести до порядку денного сесії питання про визначення позиції облради щодо Закону України «Про засади державної мовної політики» виступили депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина». Лідер Об’єднаної опозиції Житомирщини, голова фракції «Фронт Змін», депутат облради Геннадій Зубко також вніс пропозицію внести до порядку денного питання про проведення 1 вересня цього року в усіх школах області уроку української мови як рідної та національної.

Обидві пропозиції були відхилені більшістю голосів депутатів. Як зазначив, виступаючи на сесії, депутат облради від Партії регіонів, начальник управління освіти та науки Житомирської облдержадміністрації Олександр Пастовенський, «на Житомирщині російською мовою навчається лише 1 % учнів і мовне питання не є проблемою для регіону».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “На Житомирщині російська не стане регіональною: нею навчається лише 1 % учнів”
  1. А причем тут количество учеников, которые обучаются на русском? Разве закон ставит такое условие?

    1. а при тому ,що Україна це Держава Україна ,а не окраїна росіі,і в Україні потрібно розмовляти Украіньскою мовою,а не мовою російскою,як в іньших країнах.В росіі розмовляють російскою і ніякою другою мовою,і здають єкзамени для того,щоб перебувати в росіі,а ви ,ті що задницю підставляєте москалям,як вони вам заспівають,так ви і співаете.Не продавайте Украіну москалям!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *