Ембріон – це людина, аборт – не косметична операція - 21.20 эмбрионыПетербурзьким парламентаріям запропонують заборонити аборти, зрівнявши в правах ембріон і людину. Депутат від фракції “Єдина Росія” Віталій Мілонов має намір внести проект відповідної постанови на розгляд законодавчих зборів міста, повідомляє “Інтерфакс”.

Законодавча ініціатива стосується правоздатності людини на різних етапах життя. Автор документа вважає неприпустимим використання поняття “ембріон”. “Чому ми говоримо про аборти, як про якусь косметичну операцію?” – Дивується Мілонов, додаючи при цьому: “Дитина ще нічого не зробила, а її вже вбивають”.

Нині  депутат займається підготовкою теоретичного висновку на розроблений ним документ. Після цього він має намір надати проект постанови петербурзькому законодавчому зібранню. Парламентарій висловив надію, що це відбудеться вже у вересні поточного року.

Єдинорос також є ініціатором ухвалення міського закону про заборону пропаганди гомосексуалізму. Крім того, в квітні 2012 року він запропонував закрити консультативно-діагностичний центр для підлітків “Ювента”. Мілонов назвав медустанову, що допомагає підліткам, які почали вести статеве життя, “фабрикою смерті”.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Ембріон – це людина, аборт – не косметична операція”
  1. Люди, сочиняющие заголовки! Пожалуйста, хоть иногда включайте мозги. Если, конечно, они у вас есть. Нельзя через запятую писать два утверждения, одно из которых очевидно, а второе спорно. Получается какое-то: “в огороде – бузина, а в киеве – дядька”. Понятно, что вы стремитесь “желтушными” заголовками привлекать внимание, но зачем при этом их делать еще и откровенно идиотскими?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *