Скандальний процес: учительку звинувачують у розбещенні учнів - 22.05 оргияУ США розпочався скандальний судовий процес за звинуваченням шкільної вчительки в груповому сексі. Основним доказом є відеозапис, зроблений камерою мобільного телефону. На знятих одним з юнаків кадрах 28-річна багатодітна викладачка займається сексом з чотирма оголеними учнями.

За сексуальну розбещеність учительці-“англійці” Брітні Коллепс загрожує 20-річний термін тюремного ув’язнення, повідомляє ABC News.

За даними розслідування, секс-оргія з участю педагога і її учнів відбувалася прямо в будинку Коллепс в Арлінгтоні в травні 2011 року. На той момент чоловік жінки, який є військовослужбовцем, був у відрядженні. Також не було вдома і трьох дітей пари. Цією обставиною і скористалася збоченка, привівши додому школярів.

Між тим звинувачень у педофілії та зґвалтуванні Брітні Коллепс вдалося уникнути, бо всім її жертвам на той момент виповнилося по 18 років. Проте вчительці інкримінували п’ять пунктів аморальної поведінки на очах у старшокласників.

Днями шокуючі кадри “секс-вечірки” в будинку Коллепс побачили присяжні засідателі. Зйомку вів один з п’яти школярів, які прийшли до неї в гості. Присяжні також заслухали свідчення одного з потерпілих, який заявив, що ініціатором розпусти була саме викладачка англійської мови.

“Вона (Коллепс) сказала, що її охопила пристрасть, і я можу її задовольнити”, – сказав юнак.

Інший потерпілий зазначив, що його стосунки з Брітні Коллепс почалися з обміну цілком безневинними SMS. Перший раз вона написала: “Ей! Це вчителька Коллепс. Ти не знаєш, коли починається бейсбольний матч?”

Через деякий час учень уже вів з викладачкою школи Kennendale бурхливе листування, одержуючи близько сотні повідомлень на день. Зрештою Брітні запропонувала юнакові зайнятися сексом.

Правда, один з потерпілих відмовився свідчити проти вчительки і заявив, що ніякого статевого контакту не було.

Зазначимо, що кримінальний епізод “сплив” абсолютно випадково. Один з учасників оргії не стримався і бовкнув про ці події однокласниці. Дівчинка написала про почуте в особистому щоденнику і залишила його в класі. Один з учителів виявив цікавість і прочитав запис, а потім поставив до відома поліцію. Шкільна адміністрація усунула розпусницю від занять, а потім розірвала з нею контракт. На даний момент Брітні Коллепс є безробітною.

Примітно, що чоловік підсудної – Крістофер – не відвернувся від неї і морально підтримує дружину. “Якщо Ви знайомі з Брітні, то знаєте, що вона чутлива натура і хороша людина. Брітні – любляча мати, яка ставить інтереси дітей вище власних”, – сказав чоловік обвинуваченої. За словами Крістофера, він любить дружину всі 11 років, з моменту знайомства.

За матеріалами http://www.newsru.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *