Вітрянка - нові каверзи старої хвороби - 16.55 ветрянкаВітряна віспа може перебувати в організмі людини все його життя. За словами лікарів, саме вона стоїть за незрозумілими фактами виникнення болю в животі та здуття. Ця “кишкова вітряна віспа” здатна навіть спровокувати виразкову хворобу шлуну, пише The Daily Mail.

Медики вже знали, що після контакту з вітрянкою в дитинстві вірус ізолюється в нервових клітинах поряд з головним і спинним мозком. Експерти Колумбійського університету впевнені: вірус ізолюється і в нервових клітинах кишечнику. Зазвичай він спить, але, буває, проривається назовні, викликаючи проблеми. Швидше за все, це відбувається, коли послаблюється імунітет.

Вириваючись назовні, вірус пошкоджує тканини і спричиняє больові відчуття. Підсумок – синдром подразненої товстої кишки невідомої етіології. Наявність вірусу в кишечнику довів аналіз шести дітей. Це ж підтверджують дослідження морських свинок. А в усіх пацієнтів з виразками, яких залучили до дослідження, знайшли вірус у шлунково-кишковому тракті.

У одного 16-річного пацієнта утворилася величезна виразка в шлунку. Її довелося видаляти хірургічним шляхом. Виявилося, в усіх клітинах, що оточували виразку, знаходиться вірус. Не виключено, що вірус навіть стоїть за деякими смертями.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *