Сєвєродонецька міська рада розпочала  проект «Молодий парламентар». Він призначений для ознайомлення студентської, учнівської  молоді з роботою Верховної Ради України, для налагодження зв’язків між народними депутатами та молоддю Донбасу, для створення спільних програм і знайомства з столицею..

Перша група налічує десять учасників, здебільшого активістів Євроклубу “Шлях до мрії” Сєвєродонецького вищого професійного училища.

Директор ВПУ, депутат міськради Юрій Кузьмінов розповів, що наприкінці минулого сесійного тижня ця делегація відвідала пам’ятні місця Києва, а потім побувала у  Верховній Раді. Також для них влаштували екскурсію приміщеннями парламенту, зокрема й їдальнею.

Цікавим і корисним виявилося спілкування з парламентаріями. Студенти та учні відчули їхню відкритість, одержали відповіді на багато запитань, краще зрозуміли, чим займаються парламентарії, вищий орган законодавчої влади країни загалом, одержали слушні поради.

Президент Євроклубу ВПУ Анна Пастушок зазначає, що такий візит став для неї та інших учасників проекту стимулом до кращого навчання, більш активної громадської роботи,   самовдосконалення. Молодь жартувала, що вже придивилися собі кілька місць у сесійній залі.

“Відтепер, – зазначає секретар міськради Григорій Пригеба, – цей проект працюватиме на постійній основі. Регулярно під час сесійних тижнів групи нашої молоді відвідуватимуть Київ і Верховну Раду України зокрема, щоб на власні очі побачити роботу депутатів, відчути атмосферу української законотворчості, побувати в місці, де вершиться доля нашої країни”.

Семен Перцовський, журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *