Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту вже багато років поспіль підтримує дружні, тісні та ефективні зв’язки з німецьким містом-побратимом Меммінгеном.

20 травня зустрічали шанованих гостей урочисто з хлібом-сіллю ліцеїсти і директор навчального закладу Зеленський В.Г., який ознайомив учасників делегації з ліцеєм.

У складі делегації – керівництво міста, представники гуманітарних, освітніх організацій, спілки ремісників, а також два творчі колективи – військовий оркестр і народний хор. Очолює делегацію обер-бургомістр міста Меммінгена доктор Іво Хольцингер.

Підбиваючи підсумки перебування в навчальному закладі, представники делегації висловили велику вдячність директору та колективу ліцею за виконану роботу. Відзначили, що з кожним їхнім візитом вони бачать, що відбувається помітний позитивний розвиток навчального закладу, постійне оновлення навчальних кабінетів, навчально-виробничих майстерень, соціальних структур ліцею.

«Ми допомагаємо тим, хто постійно працює, знаходиться в пошуку і бачить перспективу розвитку, і таким навчальним закладом на теренах Чернігівської області є Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту», – зазначили гості.

Представники німецької сторони звернули увагу, що в сучасних умовах поглиблення співпраці на регіональному рівні між Чернігівщиною та Баварією багато в чому залежить від результату домовленостей на рівні урядів України та країн ЄС. У свою чергу, німецькі колеги готові продовжувати підтримувати спільні освітні проекти, що полягатимуть в організації стажувань викладачів професійно-технічних навчальних закладів та обміну учнями.

Інформує прес-служба Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту