Вони допомагають сиротам, хворим дітям, бійцям АТО, піклуються про природу і дуже люблять свою Батьківщину. Юні активісти з Дніпропетровщини відзначились на Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок». 

Учні криворізької школи № 60 весь рік допомагали бійцям АТО, проводили доброчинні акції та ярмарки. Зібрані кошти витрачали на продукти для захисників. Свою роботу вони назвали «Під вітрилами добра і надії» та отримали за неї призове місце.

«Завжди навчаємо учнів бути добрими та допомагати іншим, – розповідає керівник проекту, вчитель мови та літератури Людмила Тетеря. – Збір макулатури, благодійний ярмарок, листи і солодощі бійцям на передову – це наші добрі справи від початку року. Долучились і до акції «Добро жменями» – назбирали 55 тисяч пластикових кришечок. Завдяки цьому боєць із Хмельниччини отримав новий протез».

Журі конкурсу також відзначило відеосюжет старшокласників багатопрофільного ліцею «Імпульс» № 35 з Кривого Рогу. У роботі «Імпульс серця віддай – бійцям АТО допомагай» діти закликають не бути байдужими до долі захисників, підтримувати їх своїми листами.

Конкурс «Моральний вчинок» проводиться з 2010 року. Цьогоріч його учасниками став майже мільйон школярів, студентів і викладачів зі всієї України.

Інформує  департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *