Гарною традицією для викладачів Запорізького національного університету стало підвищення кваліфікації, отримання нових знань і навичок. Одним із таких методів є стажування за кордоном.

Ось і доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ Андрій Омельченко взяв участь у міжнародній програмі обміну для викладачів «Erasmus+ International Credit Mobility for teach», за якою відвідав Люблянський університет (м. Любляна, Республіка Словенія).

Варто зазначити, що Люблянський університет – один із найвідоміших університетів Словенії. У ньому навчається понад 64 тисячі студентів. До складу ВНЗ входять 22 факультети, три академії мистецтв і коледж. Університет є одним із найбільших у Європі. Працюють у виші 3500 професорів і наукових асистентів, а також 900 технічних та адміністративних співробітників. Університет входить до асоціації університетів Європи «Утрехтська мережа» (асоціація університетів Європи, що сприяє інтернаціоналізації вищої освіти завдяки літнім школам, обміну студентами та викладачами, взаємному присудженню ступенів).

викладач історичного факультету

Під час стажування Андрій Омельченко читав лекції студентам Люблянського університету. Він зазначив, що в університеті навчається великий масив студентів з усього світу, оскільки викладачі приділяють величезну увагу питанню залучення іноземних студентів на навчання саме до їхнього ВНЗ.

«Мої враження від стажування дуже позитивні. Я отримав можливість ознайомитися з процесом навчання та викладання в одному з найбільших університетів Європи, ознайомитися детальніше з європейським освітнім процесом – на власному досвіді відчути всі особливості та відмінності, порівняно з українською освітою. Також я познайомився зі своїми закордонними колегами, з якими ми обмінялися професійним досвідом та обговорили перспективи співпраці в майбутньому», – розповів Андрій Омельченко.

Повідомляє прес-центр ЗНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *