На Дніпропетровщині продовжуються перевірки шкільних їдалень. 9 шкіл уже пройшли незалежну інспекцію. Серед найпоширеніших порушень – замалі порції, невідповідність меню і нехтування санітарними нормами. Виправити порушення мають за літні канікули. В іншому випадку – звільнення відповідальних за дитяче харчування.

«Ми підтримали ініціативу батьків Дніпропетровщини та створили спеціальну комісію з перевірки шкільних їдалень. Освітяни, санітарні лікарі та громадські активісти інспектують школи регіону. Які саме навчальні заклади відвідувати насамперед, визначили батьки під час анкетування. До ОДА надійшло понад 400 анкет з усіх куточків області», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

9 шкіл у Дніпропетровську, Кривому Розі та Покровському районі комісія вже перевірила. До кінця навчального року проінспектує ще 5. Які саме – не розголошується.

Практично в усіх навчальних закладах виявлені схожі порушення – недотримання санітарних норм, невідповідність меню. У деяких школах недоважували порції.

Комісія з представників обласного департаменту освіти та науки, санепідемслужби та громадськості перевіряє якість продуктів, відповідність санітарним нормам і вартість шкільних обідів. На виправлення помилок – літні канікули. З 1 вересня комісія проінспектує шкільні їдальні повторно. Якщо ситуація не зміниться, договори з обслуговуючими компаніями будуть розірвані, відповідальні за організацію харчування – звільнені.

У Дніпропетровській області 947 шкіл, у яких навчаються майже 300 тисяч дітей.

Інформує прес-служба Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *