Днями голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз провів зустріч із генеральним директором німецької будівельної компанії Intercon.

На зустрічі обговорювалося питання будівництва університетського центру сучасного світового зразка.

«У нас уже готовий проект для будівництва у вашому регіоні університетського центру за світовими стандартами, подібними до Кембриджа та Оксфорда. Під університетським центром мається на увазі створення потужної освітньої бази із сучасними гуртожитками, навчальними комплексами та лабораторіями для розвитку наукових напрямів. Навчальний заклад планується на 25 000 студентів і 5 000 викладачів. Ми готові залучати інвестиції для реалізації цього проекту і вже є потенційне джерело”, – зазначив генеральний директор Іntercon Ігор Спірідонов.

Керівник Луганської обласної ВЦА Юрій Гарбуз повідомив, що в Луганській області існує проблема з приміщеннями для навчальних закладів, що переїхали з окупованої території. Зокрема, Аграрний університет потребує приміщень.

«Для реалізації проекту на розгляд уже виділено три земельні ділянки. Наступного тижня планується нарада з керівниками університетів Луганщини, щоб максимально врахувати побажання всіх освітян регіону. Після наради ми проведемо тристоронню зустріч із ректорами, представниками будівельної кампанії та облдержадміністрації з метою підписання «дорожньої карти» відновлення освітнього потенціалу Луганської області», – зазначив очільник Луганської обласної ВЦА Юрій Гарбуз.

Інформує  прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *