У культурі практично будь-якого народу є речі, що яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цього. Історія народної вишивки в Україні сягає коренями в сиву глибину століть.

19 травня вся Україна вшановувала національний вишитий одяг. Вишивка вважається оберегом української оселі, прикрашає й оберігає кожного українця, який носить вишиванку.

Всесвітній день вишиванки – свято національної та духовної єдності, адже об’єднує українців незалежно від країни, місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

Львівський кооперативний коледж економіки і права долучився до святкування ювілейного – десятого – Дня вишиванки. Адміністрація, педагогічний колектив і студенти вишу цього дня прийшли в національному вбранні, що створило піднесену атмосферу та викликало радісні емоції.

_DSC8600

Із метою збереження українських цінностей і їх популяризації серед молоді в навчальному закладі відбувся « Загальноколеджівський флешмоб», куратори зі своїм студентами провели виховну годину на тему: «Вишиванка- твій генетичний код» і завітали до центру міста.

Студенти намалювали стінгазети, приурочені до свята, викладачі циклової комісії мовних дисциплін провели загальноколеджівський диктант під назвою: «Українська вишивка».

 Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв?язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *