Юні футболісти з Житомира посіли друге місце у дитячій чемпіонській лізі, матчі якої відбулися у болгарському курортному комплексі Албена.

«Радий, що в наших країнах підростає хороше покоління юних футболістів. Бажаю вам нових успіхів на футбольних полях», – сказав відомий болгарський футболіст і тренер Хрісто Стоїчков, який вручав нагороди переможцям і призерам.

У дитячій чемпіонській лізі взяли участь вісім команд з Болгарії, Росії, Румунії та України. У фіналі українські хлопці з команди «Авангард» (Житомир) з рахунком 0:1 поступилися своїм одноліткам з команди «Академія Георгі Хаджі» (Румунія). Третє місце у турнірі посіла команда з клубу «Спартак» (Варна).

Переможець турніру в Албені, команда «Академія Георгі Хаджі» (Румунія) здобула право брати участь у суперфіналі дитячої чемпіонської ліги, що відбуватиметься у турецькому місті Анталія з 23 до 27 жовтня.