Попри свій юний вік, школярі та вихованці училищ Дніпропетровщини добре знаються на сучасних інформаційних технологіях. Протягом цього навчального року в області пройшло 7 конкурсів для початківців – програмістів, дизайнерів і відеомонтажерів. Майже сотня найкращих із них була відзначена на спеціальній підсумковій конференції. 

Створити відео, презентацію, графічний малюнок або й навіть сайт – не проблема для школярів і вихованців училищ Дніпропетровщини. Найкращі знавці інформаційних технологій отримали грамоти, медалі, кубки та призи за перемогу в обласних конкурсах. Їх за цей навчальний рік провели сім. Участь у змаганнях взяли майже 2 тисячі дітей з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Нікополя, Кривого Рогу, Павлограда та інших міст і районів області.

_1_14642569615470-E74

Конкурси проводили за різними напрямами і віковими групами. Для найменших – змагання «Капітошка». Десятирічні Ліза Волкова і Роман Крук зі школи № 114 Кривого Рогу вже з комп’ютером на «ти».

«Ми готували на конкурс презентацію в PowerPoint, – розповідає переможець конкурсу «Капітошка» Роман Крук. – У ній бджола навчає маленьких бджоленят рахувати. А ще треба було написати у Word казку, там мій головний герой – сніговик».

Попри юний вік, школярі вже мають неабиякий досвід створення презентацій і планують наступного року також позмагатись за першість.

«Ми робимо у школі багато презентацій, – ділиться Ліза Волкова, яка на «Капітошці» посіла третє місце. – Мені дуже подобається і це зовсім неважко. Наступного року теж братимемо участь у таких змаганнях».

На підсумковій конференції Обласного центру технічної творчості загалом нагородили 96 юних знавців інформаційних технологій і 76 вчителів, які підготували дітей.

Повідомляє департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *