Два травневі дні в Нижній Саксонії Німеччини тривав міжнародний дитячий турнір з міні-футболу. У ньому взяли участь 32 команди з Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Данії, Польщі, Франції, України та інших країн.

За нашу країну виступали команди Заставнівського  району Чернівецької області та міста Сєвєродонецька і Новопсковського району Луганської області.

Для учасників – школярів віком до 12 років, – турнір був надзвичайно цікавим і захопливим. Чернівецькі футболісти вибороли у своїй групі друге місце, тож голова районної ради Сергій Капіцький уже вручив на День міста гравцям та їхнім тренерам подяки за цей успіх.

Збірна команда Луганської області зайняла третє місце. На шляху до нього вона впевнено перемогла кілька команд, а на фініші обіграла футболістів із Бельгії з рахунком 1:0.

Начальник  Управління молоді та спорту Луганської ОДА та відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міськради  Андрій Волохов тепло привітав юних футболістів і їхніх тренерів Андрія Микитченка та Валерія Литвинова.

Семен Перцовський, журналіст.