Днями у Львові завершився загальноміський квест із фінансової грамотності, організований Університетом банківської справи та Асоціацією банків Львівщини.

До заходу долучились школярі, студенти, банкіри, викладачі шкіл і ВНЗ. Для участі необхідно було заповнити анкету на сторінці Університету банківської справи в соціальних мережах.

У ході змагання командам пропонувалось виконати завдання на фінансову тематику. Перемогла команда, яка найточніше відповіла на всі запитання та швидко дісталась до фінішу.

Директор Львівського інституту УБС Микола Вознюк подарував переможцям квесту політ на повітряній кулі, що розташувалась у міському Парку Культури. Всі учасники квесту отримали подарунки: сертифікати на похід до квест-кімнати, книжки про розвиток банківництва у Львові «Львів банківський», мандрівки на туристичних трамваях міста Львова.

Керівник центру з роботи з молоддю ЛІ УБС Ірина Жеребило каже: «Ми щасливі, що цей проект втілився у життя, адже нам вдалося досягти своєї мети – підвищити фінграмотність населення альтернативним шляхом: не через лекційний матеріал, а у вигляді захопливої гри».

Міський голова Львова Андрій Садовий вручив подяку колективу Університету банківської справи за активну громадську позицію, розвиток банківської справи, впровадження державної програми з підвищення фінансової грамотності.

 Інформує прес-служба УБС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *