1, 5 та 8 серпня оприлюднено рейтингові списки вступників, рекомендованих до зарахування до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Абітурієнти та їх батьки мали можливість ознайомитися зі списками на стендах Приймальної комісії та на веб-сайті університету.

11 серпня був оприлюднений наказ про зарахування вступників до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на перший курс за денною та заочною формами навчання за державним замовленням.

За словами відповідального секретаря Приймальної комісії Ольги Олексіївни Анощенко, до університету зараховано 1 476 майбутніх бакалаврів денної форми навчання та 134 майбутніх бакалаври заочної форми навчання за державним замовленням. У цьому році, що є рекордним за кількістю заяв від абітурієнтів, для участі у конкурсному змаганні за право навчатися у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна подано 20 455 на денну та 680 заяв на заочну форми навчання.

Цьогорічна вступна кампанія в університеті була ретельно організована згідно з усіма вимогами та рекомендаціями Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Каразінський університет сердечно вітає своїх вступників із зарахуванням до найстарішого вищого навчального закладу Східної України та бажає всім студентам жаги до знань, творчої наснаги, цікавих і неповторних років навчання в Alma Mater.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу