25 травня в Уманському національному університеті садівництва пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції психолого-педагогічної освіти у сфері фізичного виховання», присвячена 65-річчю заснування кафедри фізичного виховання.

Фізична культура – невід’ємна складова підготовки гармонійно розвиненого фахівця-аграрія, а тому їхньому фізичному вихованню завжди приділялось багато уваги.  Уманський національний університет садівництва заслужено може пишатися численними перемогами та здобутками своїх вихованців, які є членами збірних команд України, майстрами спорту міжнародного класу, призерами чемпіонатів Європи, учасниками Олімпійських ігор та чемпіонами світу. Завдяки спільній наполегливій праці студентів і тренерів заклад широко відомий як в Україні, так і поза її межами.

В умовах реформування системи освіти в Україні підвищуються вимоги й до компетентності викладачів, змісту і методів їхньої роботи, що вимагає відповідної професійної підготовки. Крім цього, на необхідності модернізації професійної підготовки майбутніх випускників наголошується як у Національній стратегії розвитку освіти в Україні, так і безпосередньо в Законі України «Про вищу освіту». Тому, з цього погляду, ті проблеми, що були заявлені в програмі конференції, є актуальними, а їх вирішення має важливе значення для освітнього процесу у вищих навчальних закладах нашої країни.

Конференція пройшла в атмосфері плідної співпраці. Доповіді учасників були цікавими як для студентів і викладачів університету, так і для гостей, запрошених з інших навчальних закладів України.

 Сергій Полторецький, начальник науково-дослідної частини Уманського НУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *