Під час формування Відомостей результатів державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, внаслідок технічного збою учасникам, які не подолали поріг «склав/не склав», автоматично виставлено оцінку за державну підсумкову атестацію – 1 бал.

У зв’язку з цим просимо не використовувати відомостей, що були розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти до 12.00 години 27 травня 2016 року.

Наразі відбувається переформування відомостей, які найближчим часом будуть розміщені у вкладці «Відомість результатів ДПА» сервісу «Заклади освіти».

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Інформує УЦОЯО

Один коментар до “Увага! Внаслідок технічного збою учасникам, які не подолали поріг «склав/не склав», автоматично виставлено оцінку за ДПА – 1 бал!”
  1. Цього року результати ЗНО порушує право на оскарження рішення результатів!!! Взагалі не продумано, а можливо спеціально зроблено, щоби зрізати дітей, відбити потяг до навчання! Чому учні, які оскаржують рішення залишаються на випускних вечорах без нічого???? Для чого було навчатися всі 11 років??? Щоби отримати чергове приниження??? Хто за це відповість? Хто приймає такі недолугі рішення???? І після цього ми говоримо про новий зміст освіти,для кого? Якщо навіть своїх дітей ми не цінуємо! А саме за ради них ми всі дружно вийшли на Майдан! Адже діти , сьогоднішні випускники, наше майбутнє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *