До Дня Незалежності для дітей столичного мікрорайону «Теремки-ІІ» відкриють новий садочок - 54634До Дня Незалежності України для найменших мешканців мікрорайону «Теремки-ІІ» на вулиці Дмитра Луценка, 13 у Голосіївському районі столиці гостинно відкриє двері оновлений дошкільний навчальний заклад № 196. Розрахований садочок на 220 місць (12 груп).

Дошкільний заклад працюватиме за педагогічною системою Марії Монтессорі – способу саморозвитку дитини, який орієнтований на інтелектуальний і творчий розвиток дітей, освоєння вихованцями декількох іноземних мов, їхній емоційний комфорт та фізичний розвиток. До першого навчального року вже готовий сучасний Лего-центр, спортивний та ігрові майданчики, кабінет гурткової роботи, логопедичні кабінети, кабінет практичного психолога, соціального працівника, консультативний пункт для батьків та інше.

Треба зазначити, що у садку планується будівництво басейну, впровадження групи вихідного дня та створення можливості цілодобового перебування дитини у садку протягом кількох днів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *