Днями, на свято Останнього дзвінка  у Запорізьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат «Орієнтир» завітав заступник голови облдержадміністрації  Володимир Тоцький.

За ініціативи обласної влади на святі була започаткована нова традиція: на честь цьогорічних випускників та з нагоди 50-ліття закладу висаджена Алея випускників.

foto (1)

Як підкреслив Володимир Тоцький, щороку нові випускники будуть продовжувати цю акцію та висаджувати нові дерева, тому з кожним роком дерев на Алеї випускників буде все більше. Звертаючись до головних героїв свята, посадовець побажав сьогоднішнім випускникам наснаги, міцного здоров’я та впевненості у майбутньому.

Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників – особливий та пам’ятний день. Адже вони прощаються зі школою та вирушають у доросле життя. Попереду у вас самостійний шлях, здобуття професії, побудова власної сім’ї. Ви – майбутнє нашої країни. Бажаю вам більше оптимізму, натхнення та наполегливості, реалізації задумів і творчих планів. Нехай знання, отримані в школі, стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у майбутньому”, – зазначив Володимир Тоцький.

Для всіх учнів закладу відбувся святковий концерт.

foto (2)

Довідково: Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир»  – єдиний в області навчальний заклад  для дітей з вадами зору та незрячих. На сьогодні в школі-інтернаті навчається 265 дітей.

 Інформує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *